Meyra Retail & Services B.V.

Welkom bij Meyra Retail & Services. U wilt van het leven blijven genieten, ook als u lichamelijke beperkingen heeft. Vrijheid en zelfstandigheid zijn dan heel belangrijk. Bij Meyra Retail & Services begrijpen we dat en ondersteunen u met adequate hulpmiddelen en een service waar u op kunt rekenen.

Onze missie is:
Met persoonlijke aandacht, betrokkenheid en deskundigheid ervoor zorgen dat u van uw vrijheid en zelfstandigheid kunt blijven genieten. Zo helpt Meyra Retail & Services uw wereld groter te maken.

Wie zijn we?

Meyra Retail & Services is al ruim 40 jaar actief in Nederland. De onderneming werd oorspronkelijk opgericht als importeur van het toonaangevende rolstoelenmerk Meyra uit het Duitse Kalldorf. Al snel besloten we om onze directe service naar de gebruikers van hulpmiddelen uit te breiden. Inmiddels zijn we een toonaangevende organisatie op het gebied van advisering, levering, service en onderhoud van hulpmiddelen. Wij leveren hulpmiddelen, oplossingen en services die het mogelijk maken dat mensen actief en zelfstandig deelnemen aan het maatschappelijke leven. We hebben een landelijk netwerk van filialen en een eigen 24-uurs servicedienst die in heel Nederland service verleent aan onze klanten.

Onze klanten
Meyra Retail & Services werkt als onafhankelijke dealerorganisatie voor gemeenten, instellingen, zorgverzekeraars en particuliere klanten. Maar ons werk draait om de individuele gebruiker van een hulpmiddel: cliënt, patiënt, consument. Kortom, onze klant. Uniek door zijn of haar wensen, beperkingen én mogelijkheden. Kwaliteit begint met een gedegen advies. Hulpmiddelen staan niet op zichzelf, maar gaan altijd samen met een gedegen advies. Het gaat om de ideale combinatie van mens en hulpmiddel. Onze adviseurs weten dat. Ze hebben zeer veel ervaring en beschikken over een grote technische en (para-)medische kennis. Samen bekijken we wat voor u het beste hulpmiddel is. Niet uw beperkingen maar uw mogelijkheden staan bij ons centraal.

Heldere instructie en betrouwbare service
Wanneer we uw hulpmiddel afleveren geven we een heldere instructie over het gebruik en onderhoud. Ook daarna kunt u voor alle vragen, storingen of problemen terecht bij de medewerkers van Meyra Retail & Services. Zij helpen u graag weer snel op weg.

Producten

Download hier de brochure klik hier
www.meyra.nl

Verkooppunten

Meyra Meppel
Industrieweg 10
7944 HS Meppel
tel. 0528-227017
fax. 0528-227010
meppel@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Hoogeveen
Beukemaplein 8
7906 AK Hoogeveen
tel. 0528-227017
fax. 0528-227010
hoogeveen@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Hengelo
Granaatstraat 35
7554 TN Hengelo
tel. 074-2455454
fax. 074-2455450
hengelo@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Heerlen
Parallelweg 34
6411 ND Heerlen
tel. 045-5286474
fax. 045-5286299
heerlen@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Purmerend
Pascalstraat 43
1446 TV Purmerend
tel. 0299-676110
purmerend@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Nieuwegein
Fahrenheitbaan 4d
3439 MD Nieuwegein
tel. 030-2218120
fax. 030-2218125
nieuwegein@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Breda
Brugsteen 8
4815 PL Breda
tel. 076-5310620
fax. 076-5310625
breda@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Hoofddorp
Opaallaan 31
2132 XV Hoofddorp
tel. 023-5677070
fax. 023-5677075
hoofddorp@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Assen
Aziëweg 6
9407TG Assen
tel. 0592 37 65 10
fax. 0592 37 65 15
assen@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Rotterdam
Hekendorpstraat 31
3079DX Rotterdam
tel. 010 229 40 20
fax. 010 229 40 25
rotterdam@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Apeldoorn
Antillen 7
7333 PE Apeldoorn
tel. 026 320 10 40
fax. 026 320 10 45
apeldoorn@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Zoeterwoude
Energieweg 10
2382 NA Zoeterwoude
tel. 071-542 60 17
zoeterwoude@meyra.nl
www.meyra.nl
Meyra Retail & Services B.V._logo
Meyra Retail & Services B.V.
Gildenstraat 6a
3861 RG Nijkerk
tel. 033-2472727
fax. 033-2472720
info@meyra.nl
www.meyra.nl